Odstopil naj bi direktor UKC Jože Golobič

Uredništvo

vir: www.kclj.si
Po pisanju časopisa Delo naj bi odstopno izjavo podal direktor UKC Jože Golobič, ki ga je minister za zdravje Bešič Loredan že pred 14. dnevi pozval k odstopu.

V pismu vladi, ki je prišlo v javnost, je Golobič zapisal, da ne vidi razlogov svoj odstop, a so bili kot kaže pritiski prehudi.

Več o tej tematiki smo pisali v prispevku Ministrstvo od direktorja UKC zahteva, naj sprejme odgovornost kar za slabo sliko celotnega zdravstva, a ta se ne da.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki