Severna Koreja izstrelila vodeni raketi

Uredništvo

vir: pixabay.org
Severna Koreja je danes izstrelila dve vodeni raketi, je sporočilo južnokorejsko obrambno ministrstvo. S tem se je končalo mesec dni trajajoče zatišje, potem ko je Pjongjang letos izvedel rekordno število preizkusov raket.

Severna Koreja od začetka letošnjega leta znova bolj intenzivno izvaja provokacije s testiranjem raket, med drugim je prvič po letu 2017 izstrelila medcelinsko balistično raketo, s čimer krši sankcije ZN.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki