Roglič izgubil rdečo majico vodilnega na Dirki po Španiji

Uredništvo

vir: cycling weekly
Na včerajšnji četrti etapi Dirke po Španiji je Primož Roglič prevzel rdečo majico. Danes je bil Roglič 23., vodstvo v skupni razvrstitvi pa je prevzel Francoz Rudy Molard, ki je bil del ubežne skupine.

"Spet mi je uspelo. Zame je danes velik dan. O tam sem razmišljal od včeraj. V skupnem seštevku nisem veliko zaostajal, svojim moštvenim kolegom sem rekel, da je danes mogoče osvojiti rdečo majico. In uspelo mi je," je dejal Molard. Današnjo etapo je dobil sicer domačin Marc Soler.

Roglič je kljub zaostanku obdržal prednost pred konkurenti za končno zmago. V četrtek čaka kolesarje prva težja gorska etapa.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki