Po pretepu v bolnišnico, kjer so se znova stepli

Uredništvo

Foto: policija.si
Novomeški policisti so včeraj ponoči posredovali v romskem naselju Brezje pri Novem mestu, kjer je prišlo do spora med tremi moškimi. Vsi trije so pod vplivom alkohola pristali v bolnišnici, kjer pa so znova morali posredovati policisti, saj so se moški znova sprli in stepli.

Zoper obravnavane bo policija podala kazensko ovadbo. Čakajo jih plačilni nalogi.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki