Po Jenullu, Jarčevi in Niki Kovač pri Golobu na vrsto prišla tudi škofa

Uredništvo

Novi predsednik vlade Robert Golob se je v prvih stotih dneh vladanja na slovenski sceni dobival predvsem s civilnodružbenimi organizacijami iz vrst aktivistične protestniške levice.

V četrtek pa se je vendarle dobil tudi z predstavnikoma najbolj številčne civilnodružbene organizacij v Sloveniji, Katoliške Cerkve.

Kot so objavili na Twitter profilu Slovenske škofovske konference, sta se s predsednikom vlade dobila predsednik in podpredsednik SŠK. Predsedniku vlade sta predstavila aktivnosti Katoliške cerkve v Sloveniji, pogovor pa je tekel tudi o možnostih sodelovanja pri zagotavljanju pomoči socialno najšibkejšim v naši družbi, so sporočili iz vladnega urada za komuniciranje.

https://twitter.com/katoliskacerkev/status/1567912977147232260

Čeprav ima vlada navado, da na uradnem Twitter profilu objavlja srečanja predsednika vlade z različnimi gosti, tega v primeru srečanja s škofoma niso storili.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki