Luka Dončić po tekmi: igral sem katastrofalno in pustil na cedilu celotno državo

Uredništvo

Vir: Uradni Twitter profil Košarkarske zveze Slovenije
Tri točke razlike so včeraj v Berlinu Slovencem preprečile nastop v polfinalu Evropskega košarkarskega prvenstva in odprle pot Poljakom. Na Poljskem zaradi trojnega dvojčka slovijo Mateusza Ponitko. Slovenija žaluje za svojim drugim berlinskim porazom.

Največ sta priigrala Čančar (21) in Dragić (17). Dončič, tretji na mestu (14), je komentiral: ˝Igral sem slabo. Razočaral sem svojo ekipo. Razočaral sem vso državo, ki nas je podpirala.˝

https://twitter.com/Eurohoopsnet/status/1570157182330568707?s=20&t=uNL_mJMmMsMmtLrzLDv1LQ

O tekmi je Sekulić priznal, da je šlo za ˝slabo tekmo˝ v najtežji skupini prvenstva: ˝Vsaka ekipa ima nihanja, ki so sestavni del. Takšen je turnirski sistem. Veliko je tekem, malo pa časa za počitek in analize. Da bi rekli, da jih je bilo iz tekme v tekmo veliko, ne bi rekel. Le proti BiH smo pokazali slabšo predstavo, kar pa ni vplivalo na rezultat v skupini.˝

Predsednik vlade je ekipi vseeno čestital za vztrajnost in borbenost.



 

 
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki