Luka Dončić po tekmi: igral sem katastrofalno in pustil na cedilu celotno državo
Tri točke razlike so včeraj v Berlinu Slovencem preprečile nastop v polfinalu Evropskega košarkarskega prvenstva in odprle pot Poljakom. Na Poljskem zaradi trojnega dvojčka slovijo Mateusza Ponitko. Slovenija žaluje za svojim drugim berlinskim porazom.
Največ sta priigrala Čančar (21) in Dragić (17). Dončič, tretji na mestu (14), je komentiral: ˝Igral sem slabo. Razočaral sem svojo ekipo. Razočaral sem vso državo, ki nas je podpirala.˝
https://twitter.com/Eurohoopsnet/status/1570157182330568707?s=20&t=uNL_mJMmMsMmtLrzLDv1LQ
O tekmi je Sekulić priznal, da je šlo za ˝slabo tekmo˝ v najtežji skupini prvenstva: ˝Vsaka ekipa ima nihanja, ki so sestavni del. Takšen je turnirski sistem. Veliko je tekem, malo pa časa za počitek in analize. Da bi rekli, da jih je bilo iz tekme v tekmo veliko, ne bi rekel. Le proti BiH smo pokazali slabšo predstavo, kar pa ni vplivalo na rezultat v skupini.˝
Predsednik vlade je ekipi vseeno čestital za vztrajnost in borbenost.
Največ sta priigrala Čančar (21) in Dragić (17). Dončič, tretji na mestu (14), je komentiral: ˝Igral sem slabo. Razočaral sem svojo ekipo. Razočaral sem vso državo, ki nas je podpirala.˝
https://twitter.com/Eurohoopsnet/status/1570157182330568707?s=20&t=uNL_mJMmMsMmtLrzLDv1LQ
O tekmi je Sekulić priznal, da je šlo za ˝slabo tekmo˝ v najtežji skupini prvenstva: ˝Vsaka ekipa ima nihanja, ki so sestavni del. Takšen je turnirski sistem. Veliko je tekem, malo pa časa za počitek in analize. Da bi rekli, da jih je bilo iz tekme v tekmo veliko, ne bi rekel. Le proti BiH smo pokazali slabšo predstavo, kar pa ni vplivalo na rezultat v skupini.˝
Predsednik vlade je ekipi vseeno čestital za vztrajnost in borbenost.
Predsednik vlade 🇸🇮 dr. Robert Golob: "Iskrene čestitke naši srčni košarkarski ekipi! Skozi prvenstvo ste pokazali vztrajnost, borbenost in odlično igro. Slovenija je ponosna na vas!" @kzs_si pic.twitter.com/PhcpkFnI8W
— Vlada Republike Slovenije (@vladaRS) September 14, 2022
Povezani članki
Zadnje objave
Vse več pritožb čez strokovnost dela CSD-jev
26. 6. 2026 ob 19:20
Izrazite prometne in vročinske obremenitve
26. 6. 2026 ob 15:15
Je Jankovićeva vizija 2045 v resnici bližja letu 1945?
26. 6. 2026 ob 13:55
Jelko Kacin in dr. Dimitrij Rupel: Šele danes razumem, kaj je Kučan zares mislil
26. 6. 2026 ob 8:48
Tebi, domovina
26. 6. 2026 ob 6:00
Ekskluzivno za naročnike
Rajski vrt ali mala slovenska družbenopolitična zoologija
25. 6. 2026 ob 6:00
Domovina št. 257: 35 let Slovenije – kam smo prišli?
24. 6. 2026 ob 6:10
Prihajajoči dogodki
JUN
30
Goriški večeri
20:30 - 22:00
JUL
03
Mučenci med slovenci – 28
19:00 - 20:00
JUL
03
54. Festival narodno-zabavne glasbe Števerjan 2026
20:00 - 14:51
Video objave
Izbor urednika
Domovina št. 257: 35 let Slovenije – kam smo prišli?
24. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 256: Pri nekaterih je še danes prisoten smrtni strah
17. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 255: Gradnja NEK 2 je ključna
10. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 254: V šolah bi morali iskati potencial
3. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 253: Konec Golobove ere
27. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 252: Župan in institucije uničujejo kulturno dediščino
20. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 251: Ujetniki Darsa
13. 5. 2026 ob 6:10
1 komentar
Stajerska2021
Igrali so tako, vključno z Dončičem, kot da hočejo tekmo izgubiti.
Toliko izgubljenih prostih metov, ko ni nobenih ovir! Sramota. Samo na zgrešenih prostih metih so tekmo izgubili. Poljaki so bili enotno uigrani carji!
Le kaj so počeli tri dni, saj je bila zadnja tekma v soboto. So preveč žurali, ali so se kregali med seboj. Ekipa ni bila niti malo povezana!
Komentiraj
Za objavo komentarja se morate prijaviti.