Kadrovski premiki znotraj Gibanja Svoboda: Arčon podpredsednik, Kozlovičeva generalna sekretarka

Uredništvo

Zmagoslavno v štabu Gibanja Svoboda (Foto: Profimedia.si)
Člani sveta Gibanja Svoboda so včeraj odločili o nekaj internih aktih ter naredili tudi dve pomembni kadrovski odločitvi. Dosedanji generalni sekretar stranke Matej Arčon je bil izvoljen za tretjega podpredsednika Gibanja Svoboda, na njegovo funkcijo pa je Golob imenoval primorsko poslanko Tamaro Kozlovič, ki je bila pred tem direktorica koprske občinske uprave.

Po pisanju Dela je bilo prav za slednjo funkcijo kar dosti prerivanja, saj sta si funkcijo obetala tako Peter Majerle, ki je zdaj zadolžen v stranki za vodenje volilne kampanje za lokalne volitve in nekdanji vodja poslanske skupine LMŠ Brane Golubović.

 
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki