Biden: pandemije je v ZDA konec

Uredništvo

Vir: pixabay
Ameriški predsednik Joe Biden je razglasil konec pandemije covida-19 v ZDA. Število umrlih kljub temu še vedno narašča. Vendar pa se, po besedah predsednika, situacija izboljšuje.

Kljub tej izjavi uradniki poudarjajo, da ni prišlo do spremembe politike ter da obstoječi ukrepi ostajajo.

Glede na statistiko zaradi virusa v povprečju dnevno umre čez 400 Američanov. Od začetka pandemije pa jih je umrlo že več kot milijon.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki