Petletnik se je na Metelkovi zbodel z odvrženo narkomansko iglo

Uredništvo



V bližini igral na dvorišču pri igralih v bližini Slovenskega etnografskega muzeja (SEM) in Narodnega muzeja Slovenije (NMS) na Metelkovi se je petletnik med nabiranjem ptičjih peres zbodel z odvrženo uporabljeno narkomansko iglo. Otroka so z urgence napotili na infekcijsko kliniko, kjer bodo spremljali njegovo zdravstveno stanje.

Večkrat mu bodo morali odvzeti kri, da bodo lahko potrdili, da do kakšne izmed okužb ni prišlo. Policija in muzej za dogodek ne vesta.




 

Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki