Višje sodišče v Celju potrdilo obsodbo Janše

Uredništvo

Vir: Pixabay
Višje sodišče v Celju je danes potrdilo sodbo, s katero je bil konec februarja obsojen zaradi razžalitve novinark RTV Slovenija Eugenije Carl in Mojce Šetinc Pašek. Sodišče ga je takrat obsodilo na tri mesece pogojne zaporne kazni s preizkusno dobo enega leta.

Odvetnik Janeza Janše Franci Matoz je takoj po potrditvi sodbe za medije povedal, da bo vložil pritožbo na višje sodišče.

S tem bo primer najverjetneje tudi zastaral.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki