Splitski navijači zaprli avtocesto blizu Zagreba

Uredništvo

Foto: Twitter
Po nogometni tekmi med splitskim Hajdukom in zagrebškim Dinamom, ki jo je slednji dobil s 3:1 je več sto navijačev Hajduka zaprlo avtocesto A1 pred Zagrebom, nato pa so se spopadli z interventno policijo. V spopadih je bilo ranjenih 20 policistov in 14 navijačev, spopad pa je trajal več ur.

Nihče od ranjenih ni v smrtni nevarnosti, sedaj pa po navedbah policije potekajo kriminalistična preiskava ter identifikacija in pridržanje osumljenih za kazniva dejanja in prekrške.

https://twitter.com/klixba/status/1528245524662452224?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1528245524662452224%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fsiol.net%2Fnovice%2Fslovenija%2Fvojna-pred-zagrebom-stotine-pretepenih-dva-ustreljena-579929
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki