Slovenska nogometna reprezentanca na Norveško brez pozitivnega Keka

Uredništvo

Vir: posnetek zaslona, Sportklub
Selektor slovenske nogometne reprezentance Matjaž Kek je bil pozitiven na testu na koronavirus, zato bo slovenska nogometna reprezentanca na Norveško odšla brez njega.

Kek je v izolaciji, njegovo delo pa bo v Oslu prevzel njegov pomočnik Boštjan Cesar, so na NZS pojasnili na današnji novinarski konferenci.

https://twitter.com/nzs_si/status/1534453602227572737
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki