Prva kadrovanja: Slaba banka, policija, Ukom in obveščevalne službe

Uredništvo

Foto: Posnetek zaslona
Že na prvi seji vlade, ki je potekala včeraj zvečer, je bilo opravljenih kar nekaj kadrovanj. Med drugim v DUTB, kjer so novi neizvršni direktorji Žiga Debeljak, nekdanji predsednik uprave Mercatorja, Miha Resman, nekdanji član uprave Save, Diana Milivojević iz Hotelov Bernardin ter Mitja Križaj. 

Vodenje Sove prevzema Joško Kadivnik, Vojaško obveščevalno službo prevzema Andrej Fefer, policijo Boštjan Lindav, Ukom pa Dragan Barbutovski. 

Vlada je med drugim zamenjala tudi predstavnike v svetu zavoda NIJZ, svetu Nacionalnega laboratorija za zdravje, okolje in hrano ter direktorja Urada za preprečevanje pranja denarja. Na mesto dr. Damjana Žuglja stopa Anika Vrabec Božič.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki