Ministrstvo za šolstvo odpravilo pouk po modelu B

Uredništvo

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je danes ukinilo izvajanje programov po modelu B, so zapisali v sproočilu za javnost.

Vrtci in izobraževalne ustanove bodo tako lahko delovali kot pred epidemijo, ostaja pa vzdrževanje higienskih ukrepov, ki bo skladno s priporočili Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ).
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki