Levica: Golob bo imel težko nalogo

Uredništvo

Foto: Posnetek zaslona
Ob robu razprave o bodočem mandatarju Robertu Golobu je vodja poslancev Levice Matej T. Vatovec napovedal, da bo imel Golob težko delo kot mandatar. Poudaril je, da bo moral povrniti ljudem vlogo, ki je niso imeli in poskrbeti za vse, ki so bili do sedaj spregledani.

V Levici verjamejo, da ima Robert Golob kot mandatar podobno vizijo države kot jo imajo sami.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki