Golobova vlada tudi na drugi seji na polno kadrovanje: novih je 13 tožilcev

Uredništvo

vir: pixabay
Vlada tudi na 2. redni seji na polno kadruje. Na predlog ministrice za pravosodje Dominike Švarc Pipan je imenovala 13 državnih tožilcev, in sicer dva na Vrhovnem državnem tožilstvu RS, štiri na Okrožnem državnem tožilstvu v Ljubljani, tri na Okrožnem državnem tožilstvu v Celju, dva na Okrožnem državnem tožilstvu v Kopru, po enega pa na Okrožnem državnem tožilstvu v Mariboru in na Okrožnem državnem tožilstvu v Kranju.

Menjali pa bodo tudi direktorja direkcije za infrastrukturo in generalnega direktorja direktorata za logistiko v ministrstvu za notranje zadeve.

O petih potezah Golobove vlade, zaradi katerih bi mediji znoreli, če bi jih naredil Janša, med katerimi je tudi dejanšizacija, je v jutranjem komentarju pisal Rok Čakš.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki