101 pripadnik Slovenske vojske odhaja na Slovaško

Uredništvo

(foto: wikipedia)
Na misijo Aktivnosti okrepljene pozornosti na Slovaško odhaja v prvi fazi 101 pripadnik Slovenske vojske. Včeraj je v Vojašnici Edvarda Peperka v Mostah potekala slovesnost pred odhodom vojakov.

Skupno bo v Natovi bojni skupini tam sodelovalo 200 pripadnikov Slovenske vojske, pa tudi nacionalni podporni element in štabno osebje.

https://twitter.com/Slovenskavojska/status/1529134403384909826
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki