Bivši direktor Fursa prepričan, da se gre z davčno reformo vlada davčno maščevanje

Uredništvo

Foto: Profimetia.si, Fotomontaža: Domovina
Predlog davčnih sprememb je lep dokaz, da je škoda energije za izgradnjo boljšega davčnega sistema, saj nova vlada ruši vse, kar je sprejela predhodna in nas vzpodbuja, da namesto plačnikov, postanemo porabniki davkov, pravi Ivan Simič v svoji novi kolumni. 

V njej gre čez vse 4 spremembe zakonov, ki jih predlaga nova vlada in kot jih sam razume, gre predvsem za maščevanje stari vladi.

Več si lahko preberete v povezavi na tvitu

https://twitter.com/IvanSimic59/status/1554366728448184321

Več o višanju davkov s strani Golobove vlade v članku: Golobovi sredi poletja na plano s štirimi zakoni, ki vam bodo dvignili davke 
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki