Prvih 100 dni vlade: "Ugrabljeni" premier, amaterski komunikatorji in naftna apokalipsa

Uredništvo

Foto: Matija Sušnik, dz-rs.si
Gregor Kos v komentarju za Portal Plus piše o političnem amaterizmu nove režimske ekipe. Prepričan je, da bi ljudje lahko razumeli, da se zgodijo problemi z derivati, s sprejemanjem nepremišljenih predlogov zakonov in podobno, če jim to nekdo razloži.

"Če časovno ustrezno pojasni probleme, morebiti tudi namigne na politična ozadja in že navedene podtaknjene afere. Kar ljudje sovražimo, pa je seveda molk. Čakanje. Tavanje v temi. Interpretacije, ki se začnejo valiti z vseh smeri neba. Ker tega preprosto (več) ne dopuščamo. In posledično takisto ne odpuščamo," še piše v svojem komentarju.

Celoten komentar si lahko preberete tukaj.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki

Ekskluzivno za naročnike

Gola Resnica ali Levica?
27. 6. 2026 ob 6:00