Požareport: Med draginjo za Goloba vrhunsko poskrbljeno: Poleg dobrih 400 tisoč evrov plače še 1,9 milijona evrov nagrade
Bojan Požar na svojem portalu Požareport tokrat piše o Robertu Golobu, ki mu bo poleg prihodkov iz redne plače pripadla še posebna nagrada v vrednosti 1,9 milijona evrov, in to bruto.
Tako namreč piše v letnem poročilu Gen-I za leto 2021, ki pa sicer še ni uradno. Golobova redna plača znaša 400 tisoč evrov bruto, tej pa se bo dodala še zgoraj omenjena nagrada. Do tega naj bi prišlo zaradi dobičkov družbe v preteklem letu.
Nagrade bo deležen tudi današnji predsednik uprave Gen-I Igor Koprivnikar, ki bo poleg svoje redne plače, dobil dodatek v vrednosti milijon evrov.
Več si lahko preberete TUKAJ.
Tako namreč piše v letnem poročilu Gen-I za leto 2021, ki pa sicer še ni uradno. Golobova redna plača znaša 400 tisoč evrov bruto, tej pa se bo dodala še zgoraj omenjena nagrada. Do tega naj bi prišlo zaradi dobičkov družbe v preteklem letu.
Nagrade bo deležen tudi današnji predsednik uprave Gen-I Igor Koprivnikar, ki bo poleg svoje redne plače, dobil dodatek v vrednosti milijon evrov.
Več si lahko preberete TUKAJ.
Povezani članki
Zadnje objave
Vikis je vse skladbe ustvaril ob misli na svoj dom, na domovino
28. 6. 2026 ob 12:00
Bevk je največ del napisal v kamri v Zakojci
28. 6. 2026 ob 9:00
[Duhovna misel] Ali Jezus vihti meč?
28. 6. 2026 ob 6:00
[Gledali smo] Filmska moralna razprava
27. 6. 2026 ob 19:00
Podpis sporazuma med Izraelom in Libanonom
27. 6. 2026 ob 17:52
Ko se zagovornik načela enakosti izogne odgovornosti
27. 6. 2026 ob 17:26
Ekskluzivno za naročnike
Vikis je vse skladbe ustvaril ob misli na svoj dom, na domovino
28. 6. 2026 ob 12:00
Bevk je največ del napisal v kamri v Zakojci
28. 6. 2026 ob 9:00
[Gledali smo] Filmska moralna razprava
27. 6. 2026 ob 19:00
Prihajajoči dogodki
JUN
30
Goriški večeri
20:30 - 22:00
JUL
03
Mučenci med slovenci – 28
19:00 - 20:00
JUL
03
54. Festival narodno-zabavne glasbe Števerjan 2026
20:00 - 14:51
Video objave
Izbor urednika
Domovina št. 257: 35 let Slovenije – kam smo prišli?
24. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 256: Pri nekaterih je še danes prisoten smrtni strah
17. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 255: Gradnja NEK 2 je ključna
10. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 254: V šolah bi morali iskati potencial
3. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 253: Konec Golobove ere
27. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 252: Župan in institucije uničujejo kulturno dediščino
20. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 251: Ujetniki Darsa
13. 5. 2026 ob 6:10
5 komentarjev
Janez Kepic-Kern, SLOVENIANA
Hvala portalu Domovina - za te podatke.
Resno vprašujem.
Ali kdo ve ?
ALI IMAJO NAŠE POLIT STRANKE - še t.i POSLANSKE PISARNE ?
Jaz nisem član nobene stranke - a bi jih rad podučil o mojem mnenju, ki je
nasprotno od STRANK SD, LEVICA, GOLOB-SVOBODA.
Ponavljam. Bogdaj en res lep dober dan vsem skupaj
L.r.
vztrajnik Odbora 2014,Janez Kepic-Kern, 70 let, ex OK knjižničar v LJ, nečlan strank in neformalnih združenj, nenaročen, od nikogar plačan – osebni zapis, nealkoholik sem, nekaznovan
rasputin
Golob potrebuje zdaj denar, saj bo odslej imel samo kakih 3- 4 tisoč neto plače. To je samo za kavice, je nekoč dejal Pahor, ko je bil predsednik vlade.
rasputin
Skoraj dvomilijonska odpravnina je navadna kraja. Če bi šlo za zasebno podjetjo, ki bi bilo zelo zadovoljno z njegovim delom in bi mu to odobril lastnik, bodi. Toda gre za državno firmo. In Golobov primer je samo vrh ledene gore. Koliko je še takih, ki se pasejo v državnih podjetjih in brez prevelike odgovornosti kasirajo milijone... Ampak če narod voli svoje parazite, potem bodi.
kdorkoli
Tako je! Pravzaprav ne gre za navadno krajo, ampak za ropanje državljanov. Saj je tudi sicer vladna drža naklonjena višanju davkov in prispevkov, da ne govorimo, kako dajejo vtis, da bodo pobrali še tisto, kar je bilo dano med kovidno krizo. Grozljivo in ogabno početje ob "plesu", nadiranju poštenih ljudi in neumnem kozjem režanju ob vsaki priložnosti! Prej ali slej bo treba vzeti v roke metlo in pomesti z njimi in njihovimi podzemnimi mafijskimi podporniki, ki so jih s prevaro spravili na oblast, ker sami nikoli ne bodo odšli z državne veselice... Prizanesljivost do njihovih domislic jim daje samo še več moči za sleparijo, ki jo nad državljani in davkoplačevalci uganjajo dan za dnem...
kdorkoli
Še naprej me zanima, kaj je pred volitvami počel Kos v Rusiji?
Komentiraj
Za objavo komentarja se morate prijaviti.