Spletni časopis: Golobov medijski cunami: Menjava na vrhu Siol.net

Uredništvo

Fotomontaža: Domovina
Na Spletnem časopisu tokrat piše o menjavi na vrhu portala Siol.net. V sredo 2.11. bo s primopredajo poslov dosedanji novinar STA Mihael Šuštaršič postal novi urednik Siola.

Mandat se je Petru Jančiču končal predčasno, mandat namreč traja 4 leta, sam pa je bil na položaju od aprila 2020. Menjava je bila posledica menjave oblasti. Že pred tem je nova uprava Telekoma, ki jo vodi Boštjan Košak, s pomočjo nadzornega sveta Telekoma, pod vodstvom Žige Debeljaka, zamenjala direktorja TS Medie Rajka Geriča.

To podjetje je izdajatelj portala Siol.net, ki je v popolni lasti Telekoma, ta pa je praktično v lasti države. Sprememba na Siolu je posledica kadrovskega cunamija v medijih, ki ga izvaja Golobova vlada, naslednja tarča po Siolu pa bo nedvomno RTV.

Več si lahko preberete na Spletnem časopisu.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki