Siol: To nespametno investicijo Jankovića bomo Ljubljančani plačali po volitvah

Uredništvo

vir: FB @zoranjankovicDELA
V Siolovem intervjuju Janez Kopač, nekdanji minister za finance in za okolje ter svetovalec na področju energetike, razkrije nekatere energetske in politične probleme.

Med drugim izpostavi investicijo ljubljanskega župana Zorana Jankovića in problem slovenske rabe plina:

˝Slovenski problem je, da plin uporabljamo za ogrevanje. Poleg tega se je župan Janković odločil še za nespametno investicijo v plinsko parno elektrarno v Ljubljani, ki po mojem mnenju sploh nikoli ne bo začela redno obratovati. Tako bomo dobili še en spomenik … ne vem ravno, čemu. Seveda bomo Ljubljančani morali to vseeno plačati, vendar šele po lokalnih volitvah.˝

Več preberite TUKAJ.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki