Portal Plus: Naš človek s Tivolske 44
“Zažiganje križa, Marija s podgano v naročju, fašistoidni izpadi NSK-ja, rezanje zastave, dojenje psa, krvave pisalne mize pred Ministrstvom za kulturo, obešene lutke pod mariborskim mostom, nenavadno sovražni grafiti, posebej po Ljubljani, nekatere gledališke predstave Mladinskega gledališča, pa še bi lahko naštevali dosežke leve kulturne scene, so in bodo ostali nesankcionirani. Ker so to izvedli "naši" umetniki, ljudje širokih pogledov, strašno učenega teoretičnega nakladanja in sploh prečudovitih idej, so njihovi artefakti, performansi in vsa ostala "umetniška" početja nedotakljivi,” piše Denis Poniž v svoji kolumni za Portal Plus.
V svoji kolumni tako pravi, da je pri nas reči, da je cesar gol, skoraj kaznivo dejanje, če cesar prihaja iz levih umetniških ali političnih krogov. Eden od teh levih umetniških privilegirancev, očitno bo ostal nesankcioniran, ker so v škandal, v katerega so vpleteni ne le določeni "umetniki", ampak tudi ekstremno levi politiki.
A že zdaj, meni Poniž, da je veliko indicev, da se bodo stvari dogajale tako, kot so se v aferi bulmastifi ali v aferi farmacevtka, Stožice in še kaj bi se našlo v zaprašenih predalih slovenskih tožilcev in tožilk ter sodnikov in sodnic. “Sistem od policijske kazenske ovadbe do pravnomočne sodbe je v Sloveniji namreč naravnan tako, da "naši", pa čeprav se z Lune vidi, da so storili kazniva dejanja, ostanejo nekaznovani, dodaja v svoji kolumni z naslovom Naš človek s Tivolske 44.
V svoji kolumni tako pravi, da je pri nas reči, da je cesar gol, skoraj kaznivo dejanje, če cesar prihaja iz levih umetniških ali političnih krogov. Eden od teh levih umetniških privilegirancev, očitno bo ostal nesankcioniran, ker so v škandal, v katerega so vpleteni ne le določeni "umetniki", ampak tudi ekstremno levi politiki.
A že zdaj, meni Poniž, da je veliko indicev, da se bodo stvari dogajale tako, kot so se v aferi bulmastifi ali v aferi farmacevtka, Stožice in še kaj bi se našlo v zaprašenih predalih slovenskih tožilcev in tožilk ter sodnikov in sodnic. “Sistem od policijske kazenske ovadbe do pravnomočne sodbe je v Sloveniji namreč naravnan tako, da "naši", pa čeprav se z Lune vidi, da so storili kazniva dejanja, ostanejo nekaznovani, dodaja v svoji kolumni z naslovom Naš človek s Tivolske 44.
Povezani članki
Zadnje objave
Gola Resnica ali Levica?
27. 6. 2026 ob 6:00
Vse več pritožb čez strokovnost dela CSD-jev
26. 6. 2026 ob 19:20
Izrazite prometne in vročinske obremenitve
26. 6. 2026 ob 15:15
Je Jankovićeva vizija 2045 v resnici bližja letu 1945?
26. 6. 2026 ob 13:55
Jelko Kacin in dr. Dimitrij Rupel: Šele danes razumem, kaj je Kučan zares mislil
26. 6. 2026 ob 8:48
Tebi, domovina
26. 6. 2026 ob 6:00
Ekskluzivno za naročnike
Gola Resnica ali Levica?
27. 6. 2026 ob 6:00
Rajski vrt ali mala slovenska družbenopolitična zoologija
25. 6. 2026 ob 6:00
Prihajajoči dogodki
JUN
30
Goriški večeri
20:30 - 22:00
JUL
03
Mučenci med slovenci – 28
19:00 - 20:00
JUL
03
54. Festival narodno-zabavne glasbe Števerjan 2026
20:00 - 14:51
Video objave
Izbor urednika
Domovina št. 257: 35 let Slovenije – kam smo prišli?
24. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 256: Pri nekaterih je še danes prisoten smrtni strah
17. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 255: Gradnja NEK 2 je ključna
10. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 254: V šolah bi morali iskati potencial
3. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 253: Konec Golobove ere
27. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 252: Župan in institucije uničujejo kulturno dediščino
20. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 251: Ujetniki Darsa
13. 5. 2026 ob 6:10
2 komentarja
Kraševka
Točno ste opisali, da Levi lahko povzročajo NEREDE, žalijo, pozivajo k smrti, se gredo SODOMIJO, POSILSTVA....pa se nič ne zgodi.
Zakaj?
Zato ker nimamo neodvisnega sodstva, ampak le podaljšano roko Levice, ki svobodno krši vsa pravila življenja in vladanja.
Na koncu nam UNIČUJEJO celo PARLAMENTARNO DEMOKRACIJO, kjer so poslanci podrejeni NEIZVOLJENI osebi iz "8.marec".
To je norišnica!
Janez Kepic-Kern, SLOVENIANA
Se absolutno strinjam. Normalizacijo delovanja t.i. institucij države - naj naši OK slovenski strnkii SDS in NSI - prioritetno uvrstita v delo našega Parlamenta oz DZ. L.R. Janez KK
Komentiraj
Za objavo komentarja se morate prijaviti.