Po dveh dneh slab obisk svetovnega nordijskega prvenstva v Planici

Uredništvo

Nordijski center Planica Facebook profil
Drage cene vstopnic so očitno odvrnile navijače od obiska svetovnega nordijskega prvenstva v Planici. Cene vstopnic so se močno podražile, zgolj za stojišče namreč lahko odštejete tudi do 64 evrov.

Pojavila se je tudi rešitev v t. i. popoldanski vstopnici, ki pa tudi očitno ne deluje. Vsaj tako lahko sklepamo po prvih dneh tekmovanja, ki se ga je po uradnih podatkih organizatorjev udeležilo zgolj 9500 ljudi.

Če se bo tako nadaljevalo bo 120.000 gledalcev, kolikor so si jih za cilj zadali prireditelji, izjemno težko dosegljiv, še toliko bolj, ker je v naslednjih dneh napovedano slabše vreme. V primeru neizpolnjenega načrta organizatorjev pa je lahko ogrožena tudi finančna stabilnost celotnega projekta.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki