Gregor Čušin, Družina: Če bi bil škof, bi ...

Uredništvo

Gregor Čušin. Vir: Wikipedia.
"Tudi jaz se spoznam na vse in še na kaj zraven. Slovenci smo narod strokovnjakov," začne igralec Gregor Čušin svoj nagovor, v katerem našteje nekaj reči, ki bi jih storil, če bi bil škof: najprej bi prodal avtomobil, potem državi vrnil vse, kar je Cerkev dobila nazaj v denacionalizacijskih postopkih, pa ne le tega, ampak bi oddal in podaril še kaj tega, kar imamo ...

Poleg tega bi vsem trem Frančiškovim redovom odvzel župnije in jih poslal – kam? Preberite v zapisu, objavljenem na spletni strani Družine.

 

 

 
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki