Aleš Kuhar za Radio Ognjišče: Žita, ki jih pridelamo, bi morali tudi shranjevati v Sloveniji

Uredništvo

Vir: Pixabay
Ob redni Žitni konferenci Gospodarske zbornice je dogajanje na trgu žit za Radio Ognjišče komentiral agrarni ekonomist Aleš Kuhar

V splošnem je dobro znano, da zaradi neustreznih okoljskih razmer in pogojev nismo zelo veliki proizvajalci žit in smo zelo odvisni od uvoza. Tako da bi morali dejansko vse količine žita, ki se v Sloveniji pridelajo, skušati zadržati v Sloveniji, je povedal za Radio Ognjišče, kjer si lahko preberete celoten prispevek.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki