V Velenju danes poteka teniški dvoboj med Slovenijo in Kitajsko

Uredništvo

V Beli dvorani v Velenju bo danes potekalo nadaljevanje teniškega dvoboja ženskih reprezentanc v pokalu Billie Jean King, kjer se bosta v še treh tekmah spopadli Slovenija in Kitajska.

Vstop v Belo dvorano je brezplačen. Zmagovalec bo napredoval v finale kvalifikacij za zaključni turnir, kjer se bo svetovna skupina igrala prihodnji november, poraženec pa bo igral v evroafriški ali azijski skupini.

Prvi dan je bil rezultat izenačen pri 1:1. V uvodnem dvoboju, ki se bo začel ob 12. uri, bosta igrali najboljši igralki, Kaja Juvan in Qinwen Zheng. V drugem dvoboju bo proti Kitajski najverjetneje igrala Nika Potočnik, ki je bila v petek poražena, a navdušenja ni manjkalo.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki