Klakočar Zupančič Pečečniku sporoča, da se ne bo spuščala v konflikt, ki ga je sama zakuhala

Uredništvo

Foto: dz-rs.si, Matija Sušnik
Že nekaj dni poteka izmenjevanje žogice v medijih med slovenskim podjetnikom Jocom Pečečnikom in predsednico državnega zbora Urško Klakočar Zupančič.

Začelo se je z izjavo Pečečnika, ki je izrazil upanje, da bo začela vlada Roberta Goloba razmišljati “malo manj socialistično ter da se bo usmerila v pomoč podjetjem”. Klakočar Zupančič pa je šla na osebno raven in v intervjuju za Pečečnika dejala, da razmišlja preveč kapitalistično. Pečečnik ji je vrnil s prošnjo za pojasnilo.

Klakočar Zupančič pa mu sporoča: "Ne bom spuščala v diskurz, še manj v konflikte, ker iskreno želim, da se v državi vzpostavi pošteno ekonomsko ravnovesje med najsposobnejšimi in najšibkejšimi."

Več si lahko preberete v komentarju Janija Lovšina z naslovom Joc Pečečnik in Urška Klakočar Zupančič: Kje je ravnovesje med trgom in državo?
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki