Grozili novinarki RTV Rosviti Pesek
Novinarka in voditeljica Odmevov na RTVSLO Rosvita Pesek je danes objavila nekaj izmed grozilnih pisem, ki jih prejema pred vsako pomembnejšo oddajo. Tokratna se izgleda nanašajo na zadnje predvolilno predsedniško soočenje, ki je na RTV potekalo v četrtek zvečer.
Naš povzetek soočenja si lahko preberete na tej povezavi.
Naš povzetek soočenja si lahko preberete na tej povezavi.
Povezani članki
Zadnje objave
Škof Šuštar: Domoljubje ni vzvišenost, pač pa hvaležnost za lastno družino in narod
25. 6. 2026 ob 16:36
Madžarska po dolgih letih odpira komunistične arhive
25. 6. 2026 ob 16:34
Vse najboljše, domovina!
25. 6. 2026 ob 13:41
Srečanje za zaprtimi vrati med predstavniki EU in Talibani
25. 6. 2026 ob 13:35
Danska mesta naj ne bi več zvenela kot predmestja Islamabada
25. 6. 2026 ob 13:30
Za zadnjih 272 milijonov evrov iz Bruslja izpolnjenih le pet od 60 pogojev
25. 6. 2026 ob 10:30
Do izbranega zdravnika le še štiri dni v tednu?
25. 6. 2026 ob 9:00
Ekskluzivno za naročnike
Rajski vrt ali mala slovenska družbenopolitična zoologija
25. 6. 2026 ob 6:00
Domovina št. 257: 35 let Slovenije – kam smo prišli?
24. 6. 2026 ob 6:10
Domovina 257: 35 let Slovenije – kam smo prišli?
24. 6. 2026 ob 6:00
Prihajajoči dogodki
JUN
30
Goriški večeri
20:30 - 22:00
JUL
03
54. Festival narodno-zabavne glasbe Števerjan 2026
20:00 - 14:51
Video objave
Izbor urednika
Domovina št. 257: 35 let Slovenije – kam smo prišli?
24. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 256: Pri nekaterih je še danes prisoten smrtni strah
17. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 255: Gradnja NEK 2 je ključna
10. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 254: V šolah bi morali iskati potencial
3. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 253: Konec Golobove ere
27. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 252: Župan in institucije uničujejo kulturno dediščino
20. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 251: Ujetniki Darsa
13. 5. 2026 ob 6:10
9 komentarjev
jozo
Kaj vse počnejo ti drekači na RTV.Preje ne bo reda,dokler bodo na Tv razni Berganti,Hribarji,Šetinci,Carl in druga levičarska sodrga.Izgleda da bo treba res nehati plačevati to TV.
Janez Kepic-Kern, SLOVENIANA
No, jaz oddaj RTVSLO praktično ne gledam.
V Sloveniji imamo na tisoče pravnikov, ki naj pač najdejo način, s katerim se bo takim anonimnim sramotilcem in grozilcem v osnovi čisto korektnih judi,
ki delujejo javno pod njih polnimi imeni kot novinarji itd. - "stopilo na njih prste in jezik".
Naj naša POLICIJA - pač ustanovi poseben oddelek
za ugotavljanje in pregon takih ponavadi v osnovi strahopetnih in
moralno nizkotnih posameznikov, ki plačano ali iz lastne moralne nizkotnosti
tako nesprejemljivo
žalijo ali grozijo - NIZKOTNO, STRAHOPETNO-ANONIMNO - od njih
dosti boljši in v osnovi povsem korektno delujočih ljudi,
ki pod polnimi imeni - delujejo javn, v medijih itd.
Mar ne ?
L.r.
vztrajnik Odbora 2014,Janez Kepic-Kern, 70 let, ex OK knjižničar v LJ, nečlan strank in neformalnih združenj, nenaročen, od nikogar plačan – osebni zapis, nealkoholik sem, nekaznovan: ne želim replik in ne odgovarjam na replike t.i. proputinistov, zagovornikov komunsocializma, sovražnikov slo RKC vere in Cerkve itd.
Kaj pa vem
Moraš imeti železne živce, da to zdržiš. Peskova je novinarka, ki zna biti ostra in nepristranska. Ni edina, še mnogo jih je, ki dobivajo grožnje, sodišče je celo reklo, da to ni nič takega, si pač javna oseba. Od Musarjeve je pa nesramnost brez primere, da ne vidi napadov z leve. Za Niko Kovač menim, da je s svojimi bolečinami tako pretiravala, da ji razumen človek ne more več verjeti ničesar. Zareklo se ji je celo, da se bori proti vladi in se je morala popraviti, da se bori proti prejšnji vladi - ki je ni več???!!!??? Sovraštvo se je kotilo celi 2 leti, ko je levica dan na dan odstavljala nekoliko, ampak res le nekoliko na desno nagnjeno vlado. Toliko sovraštva, kot je bilo izrečenega v teh dveh letih ni bilo, kar vem zase. In to sovraštvo je bilo naperjeno izključno proti desnici. Ne vem kje živi Musarjeva, da tega ne vidi.
Kraševka
Se pridružujem vašemu mnenju.
Javorniki
Si slep, ali se samo delaš? Vesoljnemu svetu je jasno, da je rdeča, tajkunka in zaščitnica levih lopovov. Vrana vrani ne izkljuje oči
trebor
Desnice ni....imamo politično kontinuiteto in ostanke slovenske pomladi.
Marija68
Sodišce reče, da to ni nič takega, si pač javna oseba samo za nekatere. Če je v igri ga. Carl ali Pašek Šetinc in podobne je pa drugačnega mnenja.
MEFISTO
Soočenje je res katastrofalno vodila, vendar ne na škodo levice.
Kaj pa vem
Lahko bi odprla temo Natašinih hobotnic, a kaj ko bi ljudje mislili da ima v mislih tiste hobotnice, ki jih stare mame štrikajo za nedonošenčke. Rosvita res ni imela veliko izbire, Logar je pa tudi tam stal kot en kipec, zaradi tega ga ne bo volil niti en levičar več. Ko bi Nataška dobila od njega kako besedno focko, ali ko bi jo vsaj pošteno sprovociral, bi pa mogoče tudi z leve priletel kakšen glas.
Komentiraj
Za objavo komentarja se morate prijaviti.