Golob se je izognil Tarči, ker želi biti obravnavan tako kot Janša
Robert Golob se, odkar je predsednik vlade, skriva pred kritičnimi mediji. V Tarčo sicer kot predsednik vlade ni prišel tudi Janez Janša.
Na vprašanje, ali bodo tudi tokratne volitve osredotočene na glasovanje proti Janševi politiki, je Janša odvrnil, da v drugem krogu predsedniških volitev vendarle kandidirata le dva kandidata. "Ne Milan Kučan, ne Janez Janša, ne Robert Golob. Izjave, da ne bodo dovolili, da nekdo zmaga … Take stvari smo slišali od Tita in Staneta Dolanca," je dejal Janša.
Spregovoril je tudi o tem ali je Logar SDS-ov trojanski konj. Dejal je, da ga je stranka seveda podprla, ker je po njihovem mnenju dober kandidat. "Sam sem doslej kandidiral na vseh volitvah in sem bil vedno izvoljen, velikokrat z najvišjim številom glasov. A se vseeno skuša Anžetu Logarju to, da je v stranki, katere predsednik sem, pripisati kot nekaj slabega."
V nadaljevanju je beseda tekla o Roku Snežiču in povezavi s SDS, pa o napadu na Niko Kovač in o spremembah na RTV.
Na vprašanje, ali bodo tudi tokratne volitve osredotočene na glasovanje proti Janševi politiki, je Janša odvrnil, da v drugem krogu predsedniških volitev vendarle kandidirata le dva kandidata. "Ne Milan Kučan, ne Janez Janša, ne Robert Golob. Izjave, da ne bodo dovolili, da nekdo zmaga … Take stvari smo slišali od Tita in Staneta Dolanca," je dejal Janša.
Spregovoril je tudi o tem ali je Logar SDS-ov trojanski konj. Dejal je, da ga je stranka seveda podprla, ker je po njihovem mnenju dober kandidat. "Sam sem doslej kandidiral na vseh volitvah in sem bil vedno izvoljen, velikokrat z najvišjim številom glasov. A se vseeno skuša Anžetu Logarju to, da je v stranki, katere predsednik sem, pripisati kot nekaj slabega."
V nadaljevanju je beseda tekla o Roku Snežiču in povezavi s SDS, pa o napadu na Niko Kovač in o spremembah na RTV.
Je pa zato odlično uspela utemeljitev Logarjeve neodvisnosti - bistveni del oddaje. Janša zna. 👍 pic.twitter.com/DmXyaJL5eY
— Maja (@Maja957795) October 27, 2022
Oh, želite isto obravnavo dr. Goloba v javnih medijih, kot je je bil deležen @JJansaSDS dve leti? Ste prepričani?🤔 Da ne bo kdo že po 10 minutah v krčih nekontroliranega hlipanja in joka zapustil oddajo, zato vprašam! 🫢 pic.twitter.com/2nRKC8Jw9c
— brutusReloaded (@brutus91101394) October 27, 2022
Povezani članki
Zadnje objave
Škof Šuštar: Domoljubje ni vzvišenost, pač pa hvaležnost za lastno družino in narod
25. 6. 2026 ob 16:36
Madžarska po dolgih letih odpira komunistične arhive
25. 6. 2026 ob 16:34
Vse najboljše, domovina!
25. 6. 2026 ob 13:41
Srečanje za zaprtimi vrati med predstavniki EU in Talibani
25. 6. 2026 ob 13:35
Danska mesta naj ne bi več zvenela kot predmestja Islamabada
25. 6. 2026 ob 13:30
Za zadnjih 272 milijonov evrov iz Bruslja izpolnjenih le pet od 60 pogojev
25. 6. 2026 ob 10:30
Do izbranega zdravnika le še štiri dni v tednu?
25. 6. 2026 ob 9:00
Ekskluzivno za naročnike
Rajski vrt ali mala slovenska družbenopolitična zoologija
25. 6. 2026 ob 6:00
Domovina št. 257: 35 let Slovenije – kam smo prišli?
24. 6. 2026 ob 6:10
Domovina 257: 35 let Slovenije – kam smo prišli?
24. 6. 2026 ob 6:00
Prihajajoči dogodki
JUN
30
Goriški večeri
20:30 - 22:00
JUL
03
54. Festival narodno-zabavne glasbe Števerjan 2026
20:00 - 14:51
Video objave
Izbor urednika
Domovina št. 257: 35 let Slovenije – kam smo prišli?
24. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 256: Pri nekaterih je še danes prisoten smrtni strah
17. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 255: Gradnja NEK 2 je ključna
10. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 254: V šolah bi morali iskati potencial
3. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 253: Konec Golobove ere
27. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 252: Župan in institucije uničujejo kulturno dediščino
20. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 251: Ujetniki Darsa
13. 5. 2026 ob 6:10
2 komentarja
Janez Kepic-Kern, SLOVENIANA
BOGDAJ DOBER DAN VSEM.
S svojim nenastopom v tej "RTVSLO-TARČA" oddaji se je
FEBRUAJA NAM SPORNO SAMOOVSILJENI "VPRAŠAJ-POLITIK"
R. GOLOB - močno SAMO-OSRAMOTIL.
Ta vtis, ta vtis "osebne nepogumnosti" - BO TEŽKO zbrisal s sebe.
Se zdi.
L.r.
vztrajnik Odbora 2014,Janez Kepic-Kern, 70 let, ex OK knjižničar v LJ, nečlan strank in neformalnih združenj, nenaročen, od nikogar plačan – osebni zapis, nealkoholik sem, nekaznovan
jozo
Prpa radi.On bi nastopil samo tam kjer bi ga hvalili,druge pa provocirali ingrajali.To je tipično za levičarje.Toda tudi za tega raste palica.Če bo dlje rasla bolj ga bo udarila.Upam ,da ne samo po riti ,ampak tudi po nosu.
Komentiraj
Za objavo komentarja se morate prijaviti.