Država razmišlja o nacionalizaciji Geoplina

Uredništvo

Vir: Pixabay
"Čisto možno je, da boste v kratkem, v roku naslednjega meseca, slišali, da bo tudi Slovenija nacionalizirala kakšno podjetje, ne zato, ker bi si to želeli, ampak zato, ker to od nas terja situacija. Pri tem se ne bomo šli nobenega socializma ali komunizma, ker tudi Nemci se tega ne grejo, ampak se bomo šli reševanje energetske situacije," je dejal predsednik vlade Robert Golob.

Neuradno naj bi šlo za Geoplin, kjer so na ponedeljkovi skupščini veletrgovca lastniki odpoklicali dozdajšnjo poslovodjo Vanjo Lombar, ki je družbo vodila zadnje leto. Na njeno mesto pa so imenovali Aleša Zupančiča.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki