Župani v Kočevju skušali doseči napredek pri izvedbi projekta tretje razvojne osi

Uredništvo

Vir: Dars
Župani občin, preko katerih bo tekla cesta 3. razvojne osi, so na današnjem sestanku v Kočevju skušali najti načine, kako pri projektu doseči večje premike.

Za koordinatorja je bil izbran ribniški župan Samo Pogorelec, ki bo zastopal interese vseh občin. Od februarja se namreč projekt tretje razvojne osi ni bistveno premaknil. Prva naloga Pogorelca je doseči sestanek z vlado oziroma s predstavniki Ministrstva za infrastrukturo.

Kočevski župan Prebilič je prepričan, da jim bo vlada prisluhnila in da bodo v kratkem dobili termin za srečanje s predstavniki resornega ministrstva. Na delovnem srečanju so bili poleg kočevskega župani občin Škofljica, Velike Lašče, Dobrepolje, Ribnica, Loški potok, Sodražica, Kostel in Osilnica.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki