V Sežani šestošolec z nožem v šolo

Uredništvo

Vir: pixabay
V Osnovno šolo Srečka Kosovela v Sežani je zaradi zbadljivk in psihičnega napadanja na družbenih omrežjih šestošolec prišel z nožem ter se z njim želel ubraniti pred vrstniki.

"V tem trenutku je zadeva v postopku, naše dejavnosti od tukaj naprej so vezane na preventivo še naprej, tako da smo že imeli predavanje policistov v teh razrednih, tudi jaz bom šel v te razrede, pogovore z učenci, zaščita teh otrok," je povedal ravnatelj Alen Kofol.

Dečka so vrstniki dalj časa zbadali in ga zmerjali, nadlegovanje se je prestavilo tudi na družbena omrežja, ki so trenutno eden glavnih skritih krivcev nadlegovanja med otroki.

Le pred nekaj dnevi se je zgodil tudi napad osnovnošolca na Osnovni šoli Šmarje pri Kopru, ki je s kladivom ranil sošolca. Takih primerov nasilja naj bi bilo v slovenskih šolah v zadnjem času vse več.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki