Robert Golob na POP TV ekskluzivno razkril čudežno novo zdravilo, ki pozdravi Covid19: D vitamin in slana voda
"Dve naravni zdravili imamo proti covidu-19: to je D vitamin in sonce in morska slana voda. Odlično je, da je val sedaj, ker lahko gremo vsi na morje in se tam pozdravimo."
Tako je predsednik vlade Robert Golob sinoči v oddaji 24ur zvečer razkril "naravno zdravilo" proti covidu, kot ga je poimenoval. Na vprašanje Uroša Slaka ali nam zaradi novega vala koronavirusa ponovno grozijo strogi ukrepi, je odgovoril, da so dali obljubo in se je bodo držali: »Kot družba se moramo navaditi živeti s covidom brez zapiranja. Kot družba se moramo navaditi živeti s covidom brez obveznega cepljenja. In kot družba se moramo navaditi živeti s covidom brez zapiranja šol. Vse to je mogoče.«
Nato pa je zatrdil, da nam gre virus »zelo na roko«: »Prvič, ker mutira v manj nevarne različice. In drugič, da imamo val sredi poletja, je samo dobro. Zakaj? Ker imamo proti covidu-19 naravna zdravila: to so vitamin D in sonce ter slana morska voda. Odlično je, da je val zdaj, ko gremo lahko vsi na morje in se tam pozdravimo«. Dodal je še, da se ne heca in je to »čista resnica.«
Golobove trditve o čudežnem naravnem zdravilu proti covidu so v javnosti vzbudile kar nekaj vznemirjenja. Nekateri so za komentar prosili strokovnjake, denimo vodjo vladne covidne skupine, epidemiologa Marka Fafangla.
Ta je na Twitterju odgovoril, da je glede na situacijo še vedno prvi in naučinkovitejši ukrep cepljenje, in to pri vseh, testiranje, maske itd.
https://twitter.com/janponiz/status/1547687993082712065
l
V zvezi s premierjevim stališčem do zdravljenja covida pa so v Novi Sloveniji na ministrstvo za zdravje že naslovili poslansko vprašanje, kjer ministra Bešiča Loredana sprašujejo, ali se strinja s premierjevim stališčem ter na podlagi katerih znanstvenih študij se kaj takega lahko trdi.
https://twitter.com/NovaSlovenija/status/1547889302792577026
Tako je predsednik vlade Robert Golob sinoči v oddaji 24ur zvečer razkril "naravno zdravilo" proti covidu, kot ga je poimenoval. Na vprašanje Uroša Slaka ali nam zaradi novega vala koronavirusa ponovno grozijo strogi ukrepi, je odgovoril, da so dali obljubo in se je bodo držali: »Kot družba se moramo navaditi živeti s covidom brez zapiranja. Kot družba se moramo navaditi živeti s covidom brez obveznega cepljenja. In kot družba se moramo navaditi živeti s covidom brez zapiranja šol. Vse to je mogoče.«
Nato pa je zatrdil, da nam gre virus »zelo na roko«: »Prvič, ker mutira v manj nevarne različice. In drugič, da imamo val sredi poletja, je samo dobro. Zakaj? Ker imamo proti covidu-19 naravna zdravila: to so vitamin D in sonce ter slana morska voda. Odlično je, da je val zdaj, ko gremo lahko vsi na morje in se tam pozdravimo«. Dodal je še, da se ne heca in je to »čista resnica.«
Golobove trditve o čudežnem naravnem zdravilu proti covidu so v javnosti vzbudile kar nekaj vznemirjenja. Nekateri so za komentar prosili strokovnjake, denimo vodjo vladne covidne skupine, epidemiologa Marka Fafangla.
Ta je na Twitterju odgovoril, da je glede na situacijo še vedno prvi in naučinkovitejši ukrep cepljenje, in to pri vseh, testiranje, maske itd.
https://twitter.com/janponiz/status/1547687993082712065
l
V zvezi s premierjevim stališčem do zdravljenja covida pa so v Novi Sloveniji na ministrstvo za zdravje že naslovili poslansko vprašanje, kjer ministra Bešiča Loredana sprašujejo, ali se strinja s premierjevim stališčem ter na podlagi katerih znanstvenih študij se kaj takega lahko trdi.
https://twitter.com/NovaSlovenija/status/1547889302792577026
Povezani članki
Zadnje objave
Vse več pritožb čez strokovnost dela CSD-jev
26. 6. 2026 ob 19:20
Izrazite prometne in vročinske obremenitve
26. 6. 2026 ob 15:15
Je Jankovićeva vizija 2045 v resnici bližja letu 1945?
26. 6. 2026 ob 13:55
Jelko Kacin in dr. Dimitrij Rupel: Šele danes razumem, kaj je Kučan zares mislil
26. 6. 2026 ob 8:48
Tebi, domovina
26. 6. 2026 ob 6:00
Ekskluzivno za naročnike
Rajski vrt ali mala slovenska družbenopolitična zoologija
25. 6. 2026 ob 6:00
Domovina št. 257: 35 let Slovenije – kam smo prišli?
24. 6. 2026 ob 6:10
Prihajajoči dogodki
JUN
30
Goriški večeri
20:30 - 22:00
JUL
03
Mučenci med slovenci – 28
19:00 - 20:00
JUL
03
54. Festival narodno-zabavne glasbe Števerjan 2026
20:00 - 14:51
Video objave
Izbor urednika
Domovina št. 257: 35 let Slovenije – kam smo prišli?
24. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 256: Pri nekaterih je še danes prisoten smrtni strah
17. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 255: Gradnja NEK 2 je ključna
10. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 254: V šolah bi morali iskati potencial
3. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 253: Konec Golobove ere
27. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 252: Župan in institucije uničujejo kulturno dediščino
20. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 251: Ujetniki Darsa
13. 5. 2026 ob 6:10
6 komentarjev
korosec.france
POT V KAOS in V DIKTATURO Nove OF LAŽGOŠE
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Da tako zine predsednik vlade države in ostane na oblasti naslednjih 24 ur, potem je to dokaz
, da državi resnično de facto vlada nora ulica, ki ga je, kakor, ustoličila.Fantastika Lažgoše!
Če bi vlada JJ razdirala RTV kot jo Golobova, bi danes že pokale puške !
Če bi vlada JJ podirala ograjo na meji, bi Janšo aretirali že eno uro zatem !
Če bi vlada JJ odpovedala Boxerje, bi Janšo razglasili za veleizdajalca in ga vlekli po ulici!
Kraševka
Imate prav. Zavladala je NORA ULICA, ki se je 2 leti pripravljala za prevzem vlade z vpitjem: "Ubi Janšu". Vse te grožnje niso bile kaznovane, ker so del te ULICE tudi sodniki. Po razsodbah, je še največja POLITIČNA - Agencija, pav USTAVNO SODIŠČE, ki je pomagalo in vspodbujalo ustajnike, češ, da so VLADNI ODLOKI NEZAKONITI, pa vse države so za časa Covida sprejemala podobne ukrepe.
lukaab
slovenija je tako pravična država da ima največ izseljenih svojih državljanov v tujino po letu 1991 ! novinarji o tem ne govorijo kaj dosti ! doma pa ni delovne sile, uvaža se kosovarske,albanske, bosanske reveže, delež tujih državljanov je narasel na 8 % v letu 2012 iz 3.5 % v letu 2008, tudi v času 3. janševe vlade je delež tujcev naraščal
zakaj ob vsej tej gospodarski rasti in uspehu še vedno dela toliko tisoče in tisoče slovencev v tujini če pa je doma tako fajn, kot zatrjuje politika, janša, cerar, šarec, pa mediji ?
poglejte, sobarica v avstriji dobi 1600 eur neto plače , medtem ko so cene življenjskih potrebščin in stroškov že dokaj podobne
lukaab
KOVID ne obstaja !
nimate dokaza o laboratorijsko izoliranem virusu sars covid2
nimate opravljenih obdukcij na področju koronavirusa , ker tega ni bilo nikjer na svetu
cepiva so testna in niso izpolnila vseh kriterijev za širšo varno uporabo
nimate dokaza da gre za hudo nalezljivo bolezen , nimate dokaza da se virus prenaša kapljično
Imamo pa dokaz da nas zastrupljajo ! iz zraka ! NATO letala letijo po sloveniji in nas prašijo in izvajajo genocid nad prebivalstvom po agendi 2030, ne boste imeli nič in srečni boste pravi naci fašist klaus schwab ki bi mu že zdavnaj morali posekati roke ! kot delajo arabski muslimani ! nobene milosti do teh zločincev !
gre za prevaro stoletja, koronavirus ne obstaja ! ni dokaza !
znanost temelji na dokazih- dejstvih , ne veri
NE BOMO SE CEPILI !
SVOBODA NARODU
rasputin
Vitamin D, sonce in morje kot preventiva gotovo delujejo. Kot kurativa pa je še vedno najboljši žajbljev čaj z medom, na kar je premier pozabil, čeprav ima na vrtu domače hiše gotovo kakšen žajbljev grm.
Tudi kakšen šnopček baje ubija viruse. Nek angleški novinar je zatrdil, da si je kovid med karanteno na Kitajskem, ko je bil prikovan na svoje stanovanje, pozdravil z viskijem.
Kraševka
Golob pravi: "Sedaj lahko gremo vsi na morje".
A res?
Če gredo na dopust LENUHI, jih nihče ne bo pogrešal, ker itak nič ne delajo, tudi, ko so v službi.
Toda, a si zamislimo, da gredo res vsi na dopust?
V bolnicah ostanejo bolniki brez zdravnikov, medicinskih sester, negovalk, čistilk...... Nepokretni bolniki pa bi umrli brez hrane in vode.
Enako bi bilo po Domovih za ostarele, če bi šlo vse osebje na dopust, ostali bi žejni, lačni umazani...... in zanemarjeni umirali.
Če gredo vse prodajalke na dopust, bi tudi državljani ostali brez ŽIVIL.....
Bolj NEUMNEGA nasveta še nisem slišala, da naj kar vsi državljani odidejo na dopust! Take stvari lahko podpira samo - samopašna Urška, ki je najbolj koristna, če nič ne dela.
Komentiraj
Za objavo komentarja se morate prijaviti.