Parada za vse ali za nikogar
V vsaki družbi v 21. stoletju bi moralo biti nekaj samoumevnega, da smo si ljudje med seboj različni. Nekdo verjame v Boga, drugi ne, eni poslušajo narodno-zabavno glasbo, drugi rock. Naši sosedje so levičarji, desničarji, spet drugi verjamejo v »ploščato zemljo«. Razlik, ki nas zaznamujejo in delajo unikatne, je toliko, kolikor je ljudi. Še dva sorojenca si nista enaka, kaj šele dva sodržavljana!
Prav zato je demokracija tako dragocena. Ne zato, ker bi od vseh zahtevala enako razmišljanje in en
Za ogled se:
Želite prebrati ta članek?
Prijavi se
Naroči se
Vsebina je dostopna našim zvestim naročnikom.
Oglejte si naše naročniške pakete.
Imate težave z dostopom do zaklenjenih vsebin?
Kadarkoli nam lahko pišete na [email protected]. Na telefonski
številki 068 / 191 191 pa smo dosegljivi vsak delovnik od 9h do 15h.
0 komentarjev
Komentiraj
Za objavo komentarja se morate prijaviti.