Na gradbišču kanala C0 je prišlo do pretepa med lastniki zemljišč in varnostniki

Uredništvo

vir: tviter Mojca Škrinjar
Na območju gradnje kanalizacijskega kanala C0 na Ježici se je zgodil nov konflikt. In to kljub temu, da je ljubljanski župan Zoran Janković pred le nekaj dnevi zatrdil, da je na gradbišču zavladal mir. Kot poroča Televizija Slovenija, je prišlo do pretepa med več lastniki zemljišča in varnostniki, ki varujejo gradbišče. Lastniki zemljišč naj bi namreč želeli podreti varovalno ograjo.

Dogodek preiskuje policija. Televizija Slovenija še poroča, da so lastniki zemljišč najeli geodetsko službo, ta pa je ugotovila, da potekajo dela tudi na zemljiščih, za katere Mestna občina Ljubljana (MOL) nima gradbenega dovoljenja.

Oglejte si tudi Vročo temo, v kateri je bilo govora o dogajanju na vodovarstvenem območju v Klečah, kjer poskuša ljubljanski župan dokončati gradnjo spornega kanalizacijskega kanala C0:


Mestna svetnica Vesne in lastnik zemlje na trasi C0 kanala, ki branita pitno vodo: “Ministrstvo molči, nevladniki nas ignorirajo, bojijo se Jankovića in za svoje financiranje”


 

Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki