Brazilci z izvrstno igro povsem nadigrali Srbe, Richarlison z golom prvenstva (VIDEO)

Brazilska nogometna reprezentanca je na četrtkovi večerni tekmi povsem nadigrala izbrano vrsto Srbije. Srbi niso streljali na okvir vrat niti enkrat. Brazilci so prevladovali celotno srečanje, a so zadetka za končnih 2:0 dosegli šele v drugem polčasu.

Strelec obeh golov, v 62. in 73. minuti, je bil Richarlison. Še posebej izstopajoč je bil drugi zadetek, ki si ga lahko ogledate v spodnjem videu. “To je bila magična noč. Po tej veliki zmagi nam ostane še šest tekem do končnega cilja,” je po tekmi dejal 25-letnik.

Brazilce skrbi poškodba Neymarja, ki je v 79. minuti odšepal z zelenice. Selektor Tite je sicer prepričan, da bo lahko igral in da se ni resneje poškodoval.