Dvojni poraz slovenskih reprezentanc, kaj pravijo na twitterju

Uredništvo

POSLUŠAJ ČLANEK
Slovenski reprezentanci v nogometu in košarki sta ta večer igrali pomembni tekmi, prva v kvalifikacijah za Evropsko prvenstvo proti Švici v gosteh, druga uvodno srečanje proti večnim rivalom Hrvatom na Eurobasketu 2015.

Vodstvo 0:2 v 80. minuti tekme v Baslu ni bilo dovolj vsaj za kakšno točko nogometašev, saj so z golom v sodnikovem podaljšku izgubili s 3:2.

Košarkarji so s Hrvati odigrali enakovredno do zadnjih minut prvega polčasa. Nato so jim domačini nekoliko ušli in Slovencev do konca tekme niso več pustili bližje kot na 5 točk zaostanka. Končni rezultat je bil 80:73 za naše južne sosede.

Tolažimo se lahko, da tako za nogometno kot košarkarsko selekcijo ni še nič izgubljenega. Prvi bodo ključno tekmo odigrali v torek proti Estoniji v Mariboru, drugi pa že jutri ob 19. uri proti Gruziji, nato pa v torek proti Nizozemski, v sredo proti Grčiji in četrtek proti Makedoniji. Te tri tekme bodo ob 15. uri.